Graficus http://www.graficus.nl/ Het nieuws van Graficus nl info@managementmedia.nl Meewerkend Voorman Drukkerij http://www.graficus.nl/vacatures/941-meewerkend-voorman-drukkerij.html info@managementmedia.nl (Management Media) Krehalon B.V. te Deventer is een toonaangevende fabrikant van krimpverpakkingen, voor de voedingsmiddelenindustrie. Over de hele wereld worden...]]> Wed, 23 Aug 2017 00:00:00 +0200 Medewerker Expeditie (reachtruck certificaat vereist) http://www.graficus.nl/vacatures/940-medewerker-expeditie-%28reachtruck-certificaat-vereist%29.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Mon, 21 Aug 2017 00:00:00 +0200 (Junior) Zeefdrukker http://www.graficus.nl/vacatures/939-%28junior%29-zeefdrukker.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Tue, 15 Aug 2017 00:00:00 +0200 Productie Manager http://www.graficus.nl/vacatures/937-productie-manager.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Fri, 11 Aug 2017 00:00:00 +0200 Operationeel Teamleider http://www.graficus.nl/vacatures/938-operationeel-teamleider.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Fri, 11 Aug 2017 00:00:00 +0200 Hechter (tijdelijk) http://www.graficus.nl/vacatures/936-hechter-%28tijdelijk%29.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Wed, 02 Aug 2017 00:00:00 +0200 Project/Traffic Manager http://www.graficus.nl/vacatures/935-project-traffic-manager.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Tue, 25 Jul 2017 00:00:00 +0200 Graphic designer http://www.graficus.nl/vacatures/934-graphic-designer.html info@managementmedia.nl (Management Media) We are hiring a:

Graphic designer
32-40 hours per week

Company | about us
Easywalker develops award winning,...]]>
Fri, 14 Jul 2017 00:00:00 +0200
(Junior) Accountmanager Verpakkingen http://www.graficus.nl/vacatures/890-%28junior%29-accountmanager-verpakkingen.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Wed, 12 Jul 2017 00:00:00 +0200 Account Executive http://www.graficus.nl/vacatures/929-account-executive.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Wed, 12 Jul 2017 00:00:00 +0200