Graficus http://www.graficus.nl/ Het nieuws van Graficus nl info@managementmedia.nl Interim grafisch personeel aangeboden http://www.graficus.nl/vacatures/872-interim-grafisch-personeel-aangeboden.html info@managementmedia.nl (Management Media) Heeft u een drukker of afwerker nodig in de vakantie periode of in tijd van pieken
in de productie? Dan zijn wij er om op uw machines de...]]>
Fri, 24 Mar 2017 00:00:00 +0100
Ordermanager / Grafisch Specialist http://www.graficus.nl/vacatures/871-ordermanager---grafisch-specialist.html info@managementmedia.nl (Management Media) Opmeer bv is een grafisch specialist met 60 medewerkers. Onze klanten rekenen op meer. Terecht. Meer service, meer betrokkenheid, meer kwaliteit....]]> Wed, 22 Mar 2017 00:00:00 +0100 Projectmanager http://www.graficus.nl/vacatures/869-projectmanager-.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Mon, 20 Mar 2017 00:00:00 +0100 Print Operator (HP Indigo) http://www.graficus.nl/vacatures/870-print-operator-%28hp-indigo%29.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Mon, 20 Mar 2017 00:00:00 +0100 Traffic Medewerker Crossmedia http://www.graficus.nl/vacatures/866-traffic-medewerker-crossmedia.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Wed, 15 Mar 2017 00:00:00 +0100 Online Traffic Medewerker (tijdelijk) http://www.graficus.nl/vacatures/867-online-traffic-medewerker-%28tijdelijk%29.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Wed, 15 Mar 2017 00:00:00 +0100 Manager Crossmedia http://www.graficus.nl/vacatures/868-manager-crossmedia.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Wed, 15 Mar 2017 00:00:00 +0100 Medewerker Nabewerking http://www.graficus.nl/vacatures/861-medewerker-nabewerking.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Mon, 13 Mar 2017 00:00:00 +0100 Flexodrukker http://www.graficus.nl/vacatures/862-flexodrukker.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Mon, 13 Mar 2017 00:00:00 +0100 HP Indigo Operator http://www.graficus.nl/vacatures/863-hp-indigo-operator.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Mon, 13 Mar 2017 00:00:00 +0100