Graficus http://www.graficus.nl/ Het nieuws van Graficus nl info@managementmedia.nl Allround Nabewerker http://www.graficus.nl/vacatures/888-allround-nabewerker.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Wed, 26 Apr 2017 00:00:00 +0200 (Junior) Accountmanager Verpakkingen http://www.graficus.nl/vacatures/890-%28junior%29-accountmanager-verpakkingen.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Wed, 26 Apr 2017 00:00:00 +0200 Flexodrukker http://www.graficus.nl/vacatures/884-flexodrukker.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Fri, 21 Apr 2017 00:00:00 +0200 Vouwer (tijdelijk) http://www.graficus.nl/vacatures/885-vouwer-%28tijdelijk%29.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Fri, 21 Apr 2017 00:00:00 +0200 Nabewerkers (Snijder, Vouwer, Brocheerder) http://www.graficus.nl/vacatures/882-nabewerkers-%28snijder%2c-vouwer%2c-brocheerder%29-.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Tue, 18 Apr 2017 00:00:00 +0200 Grafisch Vormgever http://www.graficus.nl/vacatures/880-grafisch-vormgever.html info@managementmedia.nl (Management Media) Of het nou gaat om het ontwerpen van reclame-uitingen zoals brochures, advertenties of flyers of om het verzorgen van de grafische vormgeving van...]]> Fri, 14 Apr 2017 00:00:00 +0200 Medior Online Designer http://www.graficus.nl/vacatures/878-medior-online-designer.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Thu, 13 Apr 2017 00:00:00 +0200 Marcom / Project Manager http://www.graficus.nl/vacatures/879-marcom---project-manager.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Thu, 13 Apr 2017 00:00:00 +0200 Designer http://www.graficus.nl/vacatures/877-designer.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Tue, 11 Apr 2017 00:00:00 +0200 Grafisch Ontwerper http://www.graficus.nl/vacatures/875-grafisch-ontwerper.html info@managementmedia.nl (Management Media) Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Communicatie, Creatie en Grafimedia. Onze Consultants zijn...]]> Mon, 10 Apr 2017 00:00:00 +0200